Bize Ulaşın

Kafe, Restoran Ve Alışveriş Merkezlerinde Covid-19 Denetimi

  • Blog
  • Kafe, Restoran Ve Alışveriş Merkezlerinde Covid-19 Denetimi

Saniter, TS EN ISO 17020:2012 Hijyen ve Sanitasyon Muayenesi belgesi ile Gıda üretim yerleri, satış yerleri, sevk edildiği ve depolandığı yerler, gıda ürünlerinin hazırlandığı ve servis edildiği yerlerde hijyen gözetimlerini TÜRKAK akredite bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tüm konaklama, yeme-içme tesislerinde  “Güvenli Turizm Sertifikası” belgelendirmesi konusunda da tarafımızca hizmet verilmektedir. 

Ayrıca  tüm ortak yaşam alanlarında pek çok firma için  (AVM, spor merkezi, okullar) Covid-19 önlem gereklilik ve hijyen denetimleri tarafımızca yapılmaktadır.

3.taraf bağımsız bir kuruluş olan Saniter, salgın başladığı andan itibaren konu ile ilgili tüm ulusal ve uluslararası yayınların takibi ile Covid-19 ile ilgili yeme-içme alanlarında (kafe, restoran, büfe, kantin vb.) risklerin ortadan kaldırılmasına yönelik yaptığı denetimlerle katkı sağlamaktadır.

Son dönemde varyantlar ile tekrar hız kazanan salgın için gerekli önlemleri alıp almadığınızın kontrolü için konusunda uzman denetim ekibimizin gerçekleştirdiği denetim hizmetimizi alabilirsiniz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon