Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Hakkımızda

  • Hakkımızda

Saniter Yönetimi ve Tüm İnsan Kaynakları olarak;

Bilimselliği, tarafsızlığı, güvenilirliği ve gizliliği ön plana alarak profesyonelce, iyi mesleki uygulamalar çerçevesinde, gıda güvenliğini ve halk sağlığını korumaya yönelik çalışmalar yapmak,gözetim hizmetleri ve laboratuvar faaliyetlerinde, TS EN ISO/IEC 17025, TS EN ISO/IEC 17020 kalite yönetim sistemlerini sürekli geliştirmek ve i̇yileştirmek,müşteri taleplerini, kalite, zaman ve fiyat açısından en iyi şekilde karşılamak,insan kaynağından ekipman, cihaz seçimine kadar uygun nitelik, kalite ve teknolojiyi kullanmak, Saniter politikasıdır.

Gizlilik & Tarafsızlık

SANİTER, tüm çalışmalarında tarafsızlığı ve gizliliği ön planda tutar.

Tüm iş arkadaşlarımız Gizlilik ve Tarafsızlık Beyanınıimzalayarak müşterilerimize ait numunelerde ve gözetim (muayene) hizmetlerinde tarafsız davranacağını, analiz sonuçlarından ve müşterilere ait gizli bilgilerin güvenliğinden birebir sorumlu olacağını, herhangi bir şekilde bu bilgileri firma dışına taşımayacağını ve taşıdığı takdirde gerekli sorumluluğu üzerine alacağını beyan eder ve Saniter tüm sorumluluğu üzerine alır.

Neden Saniter

“Ürün Güvenliği ve Hijyen Sanitasyon” çalışmaları için;

Mikrobiyolojik, Kimyasal/Fiziksel ve Genetik Analizleri Hijyen-Sanitasyon Gözetimleri Sektörel ve Laboratuvar Eğitimleri vermek amacı ile 1994 yılında Yunanca Sağlık “SANİTA” kelimesinden esinlenerek SANİTER’i kurduk. Saniter, TS EN ISO/IEC 17025 ve TS EN ISO/IEC 17020 akreditasyon belgelerine sahiptir.

Amacımız

Analiz, gözetim ve Eğitim hizmetlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde üstünlükler sağlayacak şekilde geleceğimizi planlamak, Muhtemel Rakiplerle Yarışmak Değil, Yaptığımız Çalışma, Ölçümlerle Ülkemize ve Çevremize Artı Değer Katmak, Deneylerde/Gözetim Hizmetlerinde Ulusal/Uluslararası Standart Metodları Uygulamak, Deney Sonuçlarımızın ve Gözetim Hizmetlerimizin Doğruluğunu ve Güvenilirliğini Sağlamak, TS EN ISO/IEC 17025, TS EN ISO/IEC 17020,standartlarının gereklerini yerine getirerek, uzun vadede hem müşteri memnuniyetini hem de kendi sürekliliğimizi sağlayacağımıza dair inancımız tamdır.

Saniter, 1994'ten beri tecrübesiyle laboratuvar sektöründe başta gıda, kozmetik, medikal alanları olmak üzere pek çok alanda hizmet vermektedir. Firmamız, bu alandaki tecrübesini müşterileriyle paylaşmak ve onlarla her zaman uzun soluklu çözüm ortaklığı kurmak gayesindedir.

Türkak’tan akredite ilk özel gıda laboratuvarı olan firmamız bu alanda ISO 17025 Türkak kapsamını sürekli genişletmeye devam etmekte olup gıda, kozmetik, medikal alanındaki pek çok analizden akredite olarak tarafsız,bağımsız ve güvenilir olarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Çalıştığımız müşterilerin soru ve isteklerine hızlı geri dönüşlerimizle yüksek oranlı müşteri memnuniyetine sahip firmamız her türlü soru ve isteğinizi cevaplamaktan memnuniyet duyacaktır.

Müşterilerimize sadece yaptığımız analizlerle değil; analiz sonuçlarının yorumlanması ve problemlerin çözümü konusunda da verdiğimiz hizmetle çözüm odaklı bir hizmet anlayışı sunuyoruz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...