Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Gizlilik Bildirimi ve Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

  • Gizlilik Bildirimi ve Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

Gizlilik Bildirimi

Saniter Gıda – Çevre Bilimi Gözetim Ve Mühendislik Hiz. Tur. Tic. A.Ş. aşağıda kısaca 'Saniter' olarak anılacaktır.

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde veya sipariş verdiğinizde, Saniter olarak sizin hakkınızda elde ettiğimiz tüm şahsi bilgilerinizi, sizin isteğiniz dışında üçüncü şahıslarla paylaşmayacağımızı taahhüt ederiz.

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü’nü kabul ederek,site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin saniter.com.tr ve çözüm ortakları tarafından yapılan işlemlerin güvenliği ve doğruluğunun tespiti açısından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

Yaptırmak istediğiniz analiz veya analizler için size ulaşabilmemiz adına 'ad, soyad, adres, e-posta, telefon numarası ve yaptırmak istediğiniz analizi' yazmanız zorunludur. Zorunlu alanlarla birlikte kendi isteğinizle bizimle paylaştığınız tüm diğer kişisel verileriniz; Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü’nü kabul ettiğinizde saklanacak olan verilerinizin, bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunacağını belirtmek isteriz.

Bize işlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi sağlayamamanız durumu, size beklenen hizmeti yerine getiremememize neden olabilir.

Saklanacak olan bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılacaktır:

• Sizinle birebir iletişime geçme.

• Siparişlerinizin işleme konulması,

• Hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması,

• İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması, site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin biraraya getirilmesi ve gerektiğinde gizlilik koşullarına uymak kaydı ile bunları işin uzmanları ile paylaşmak,

• Pazar araştırması amacıyla temsilcileri vasıtası ile gerek e-posta, telefon, fax veya SMS yoluyla gerekse de posta yoluyla sizinle irtibat kurmak,

• Web sitemizi ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet için Web sitemizi size özgü hale getirmek,

• Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması,

• Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ve bunlara ilişkin kişisel seçim olanaklarınızı araştırmak ve geliştirmek,

• Yasal gereklilikleri ifa etmek ve/veya resmi mercilerin taleplerini yerine getirmek amacı ile kullanıcının tüm hakları gözetilerek veri ilgili üçüncü kişilere aktarılabilir.


Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması ya da bilgilerin değiştirilmesi güncelleme sayfaları aracılığı ile yapılabilecektir.

Sitemizi sürekli olarak geliştirmekte olduğumuzdan ötürü, veri kullanımı ile ilgili de gelişmeler olmaktadır.

Her türlü gelişme tarafınıza "Gizlilik Bildirimi ve Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü" başlığı altında bildirilecektir.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...