Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Hipoalerjen Testi

Ürünlerinizin ya da hammaddelerin dermatolojik olarak analiz edilmesi için farklı bir platforma  ihtiyacınız yok. En yeni teknolojilerle geliştirilmiş olan cihazları kullanarak yaptığımız analiz çalışmaları kapsamında dermatolojik analizler de bulunuyor. Kozmetik ürünler ve kişisel bakım ürünleri için gerçekleştirdiğimiz analiz çalışmalarından siz de faydalanabilirsiniz.

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu, Kozmetik Ürünlerde Güvenlilik Değerlendirilmesine İlişkin Kılavuzu kapsamında hipolerjen testi de yapmaktayız. Hipoalerjen testi gerekli tüm tıbbi önlemler alındıktan sonra gönüllüler üzerinde gerçekleştiriliyor. Bu sayede ürün ya da hammaddenin cilt ile teması durumunda  ortaya çıkabilecek reaksiyonların tespit edilmesi mümkün olabiliyor.

Gönüllüler Üzerinde Hipoalerjen Testi Yapıyoruz!

TS EN ISO/IEC 17025 akreditasyonu kapsamında yapılan testler ve analiz çalışmaları uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Hipoalerjen testi hızlı bir şekilde tamamlanıyor ve yapılan bu analiz çalışmasının neticesi tarafınıza rapor şeklinde iletiliyor. Kozmetik ürünler ve kişisel bakım ürünleri üzerinde gerçekleştirdiğimiz tüm analiz çalışmalarımız gizlilik ve tarafsızlık ilkelerimiz doğrultusunda yapılmaktadır. 

Gerek müşterilerimiz gerekse analiz edilen ürün ve hammaddeler ile yapılan bu analizin neticesi üçüncü kişilerle asla paylaşılmaz. Ulusal ve uluslararası alanda kabul görmüş metodlar kullanılarak analiz çalışması yapılıyor. Doğruluğu en yüksek metodlar tercih edildiği için analiz neticesi ürünlerin kalitesine dair de belirleyici bir unsur olabiliyor. Yapılan analiz çalışmaları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...