Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Ağır Metal Analiz Paketi

Kozmetik ürün çeşitlerinde ağır metal analizlerinin gerçekleştirilmesi pek çok ağır metal için yasalar kapsamında da zorunlu kılınıyor. Çünkü T.C. Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından 10.05.2016 tarihinde yayınlanan kılavuzda ağır metallerin limit değerleri belirtilmiştir.

Ağır Metal Safsızlıklarına İlişkin Kılavuz kapsamında hangi ağır metallerin kaç pp değerinden düşük olması gerektiği açıkça ifade edilmiş durumda!

Kurşun, Arsenik, Cıva, Kadmiyum ve Antimon ağır metallerinin ne kadar olması gerektiğine dair değerler, bu ağır metal analizlerinin yaptırılmasını kanunlar kapsamında da zorunlu kılıyor. İşte bu noktada devreye giriyor ve sizler için tam donanımlı olan laboratuvarlarımızda ağır analiz çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz daha ekonomik bir seçenek olan ağır metal analizi paketini de tercih edebilirsiniz.

Tüm Ağır Metal Analizi Çalışmaları Laboratuvarımızda Yapılıyor!

Laboratuvarımızın akreditasyon kapsamında olduğunu belirtmek isteriz. Yapılan analiz çalışmaları sonrasında hazırlanan rapor yasal olarak geçerli kabul edilmektedir. Ağır metal analizi paketini satın almanız durumunda Ağır Metal Safsızlıklarına İlişkin Kılavuz gereğince yasalar tarafından yaptırılması zorunlu kılınan tüm ağır metal analizlerinin laboratuvarımızda kısa sürede yapılmasını sağlamış olacaksınız.

ICP yöntemi ile yapılan analizlerden sonra raporlar da kısa sürede hazırlanıyor. TS EN ISO/IEC 17025 standardına göre akredite edilen laboratuvarımızda sizlere daha uygun fiyatlar sunuyor ve aynı zamanda analiz çalışmalarımızı da çok daha kısa sürede tamamlıyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayın.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...