Bize Ulaşın Shopping
Kariyer

Bakır (Cu) Analizi

Endüstriyel ürünlerde ya da kozmetik ürünlerde kaç ppm bakır  bulunması gerektiğine dair herhangi bir limit değerinin bulunmuyor olması bakır (Cu) analizi çalışmasının isteğe bağlı olarak  gerçekleştirilmesini beraberinde getiriyor. Tam donanımlı olan akredite laboratuvarımızda tüm ağır metal analizi çalışmaları yapılabiliyor. Dolayısıyla bakır analizi çalışması için de hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Uzman personelimiz tarafından aramızda gerçekleştirilen bakır analizi çalışması kapsamında uluslararası standartlarda olan yöntemleri tercih ediyoruz. ICP yöntemi kullanılarak gerçekleştirilen analiz çalışması kısa sürede tamamlanıyor ve sonucu da tarafınıza rapor ile bildiriliyor.

Yasalar kapsamında yaptırılması zorunlu olan ağır metal analizleri için limit değerinin altında olup olmadığına dair bir ifade belirtilebilir. 

Uluslararası Standartlarda Bakır Analizi Çalışması Yapıyoruz!

Ancak bakır analizi çalışması zorunlu olarak değil özel istek üzerine gerçekleştirildiğinden ve herhangi bir limit değeri bulunmadığından, hazırlanan raporda sadece bakırın numunede mevcut olup olmadığı ve mevcutsa kaç ppm değerinde olduğu bilgisine yer veriliyor.

Bakır analizi çalışmasını ürünlerin güvenliğini belgelemek amacıyla da tercih edebilir yada hammaddelerin kalite kontrol aşamasında içerdiği bakırı tespit etmek için de tercih edebilirsiniz.

Hazırlanan ağır metal analizi raporu laboratuvarımız akredite olduğu için yasalar kapsamında da geçerliliğe sahiptir. Ürünlerin güvenliğini belgelemek adına gönül rahatlığıyla laboratuvarımızı tercih edebilir ve daha detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz. Sorularınızı büyük bir memnuniyetle yanıtlamak isteriz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon