Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Baryum (Ba) Analizi

Laboratuvarımızda sıklıkla gerçekleştirdiğimiz analiz çalışmaları arasında baryum (Ba) analizi de bulunuyor. Bildiğiniz gibi ağır metal analizlerinin endüstriyel ve kozmetik ürünlerde yapılması bazı ağır metaller için yasalar kapsamında zorunlu olarak gerçekleştiriliyor. Bazı ağır metallere dair herhangi bir limit bulunmuyor ve dolayısıyla bu analiz çalışmaları özel istek doğrultusunda yapılıyor.

Baryum analizi özel olarak talep edilmesi durumunda gerçekleştirdiğimiz analiz çalışmaları arasındadır. Gerek ürünlerin güvenliğini belgelemek, gerekse hammaddelerin kalite kontrolü içerdiği baryum bakımından da değerlendirmek istediğinizde bizimle hemen iletişime geçerek sizin için de baryum analizi çalışmasını uluslararası standartlarda yapmamızı isteyebilirsiniz.

ICP Yöntemiyle Baryum Analizi Yapıyoruz!

Uluslararası alanda kabul gören ICP yöntemi ile gerçekleştirdiğimiz baryum analizi çalışmamız tam donanımlı laboratuvarımızda uzman personelimiz tarafından gerçekleştiriliyor. İdeal miktardaki numuneyi laboratuvarımıza ulaştırmanız durumunda derhal analiz çalışmasına başlıyor ve çok kısa bir süre içerisinde analizi tamamlıyoruz. Ardından bir rapor hazırlayarak numune içerisinde ne kadar baryum bulunduğunu tarafınıza iletiyoruz. Numunedeki baryumun kaç ppm olduğunu da raporda görme şansına sahip oluyorsunuz.

Laboratuvarımız akredite olduğu için yasal olarak yaptırılması zorunlu olan ağır metal analizi çalışmaları için de bizi tercih edebilirsiniz. Yasal olarak geçerliliği olan analiz raporuna ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Laboratuvarımız da tüm ağır metal analizleri gerçekleştirilebiliyor. Fiyat bilgisi almak ya da analiz çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...