Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Bebek Bezi Analizi

Tam donanımlı olan laboratuvarımızda gerçekleştirdiğimiz analiz çalışmaları arasında dermatolojik analizler de bulunuyor. Bebek bezi analizi çalışması için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bebek bezi kullanımının bebeklerin cildi üzerinde yaratacağı etkileri önceden tespit etmek amacıyla gerçekleştirilen bebek bezi analizi çalışması çok kısa bir süre içerisinde tamamlanarak analiz neticesi tarafınıza rapor şeklinde bildirilmektedir.

Bu sayede ambalaj üzerine “dermatolojik olarak test edilmiştir” ibaresinin konulabilmesi de mümkün hale geliyor. Zira bu ibarenin konulması artık zorunlu hale getirilmiştir. Yaptığımız analiz çalışmaları kapsamında söz konusu ürünün alerjik reaksiyona neden olup,olmadığı da tespit edilebilmektedir. Uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen bu analiz çalışması ile irritasyonun olup,olmadığını da öğrenebilirsiniz.

Bebek Bezi Analizi Burada Yapılmaktadır!

Yapılan analiz çalışmasında cilt üzerinde kızarıklık, döküntü, ödem ve kuruluk olup olmadığı  belirleniyor ve buna bağlı olarak 0 ile 5 arasında bir puan veriliyor. Bu puan da analiz çalışması neticesinde tarafınıza bildiriliyor.

Dermatolojik testlerin gönüllüler üzerinde gerçekleştirildiğini de belirtmemiz gerekir.

Bebek bezi gibi bebeklerin kullanımına uygun olan ürünlerin dermatolojik testleri bebek cildine en yakın cilde sahip olan gönüllüler üzerinde gerçekleştirilir. TS EN ISO/IEC 17025 akreditasyonu kapsamında gerçekleştirdiğimiz bebek bezi analizi çalışmamız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Gizlilik esası kapsamında  yaptığımız analiz çalışmaları ile ilgili üçüncü kişilere kesinlikle bilgi aktarmadığımızı belirtmek isteriz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...