Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Laboratuvarımızda hızlı bir şekilde analizini gerçekleştirdiğimiz metaller arasında bor da bulunuyor.Hem ürün hem de hammadde üzerinde bor analizi testi yapabiliyoruz.

Bildiğiniz gibi kozmetik ya da endüstriyel ürün çeşitlerinde bor için bir limit değeri yoktur.

Ürünlerde ya da üretimde kullanılan hammaddelerde bulunan bor miktarının tespit edilmesi için analiz çalışması gelen özel istek üzerine gerçekleştiriliyor.

Hammadde içerisinde bulunan organik maddenin kuru formda ya da yaş formda parçalanması, bor metalinin tayininin tespit edilmesi ile anlaşılabiliyor. Aynı zamanda organik maddenin absorbsiyon spektrometresi için de bor analizi çalışması yapılabilmektedir.

Laboratuvar ortamında gerçekleştirilen bor analizi çalışması esnasında hammadde ya da üründen numune alınır. İdeal oranda alınan numune nitrik asit içerisine konur ve bu sayede parçalanması sağlanır. Parçalanmanın ardından mineral tuzları çökülebilir klorürlere dönüşmektedir. Bu yöntem izlenerek hammadde ya da ürün içerisinde bulunan bor değerinin tespit edilmesi sağlanır.

Üretim aşamasında ya da hammaddenin kalitesinin kontrol edilmesi aşamasında sizin için de bor analizi çalışması yapabiliriz.

Bu yolla ürünlerin güvenliğini tespit edebilirsiniz. Tam donanımlı laboratuvarımızda uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen bor analizi çalışması sonrasında tarafınıza mevcut bor değerini gösteren bir rapor iletilir.

Ürünlerin ya da hammaddelerin güvenliğini doğrulamak adına siz de bu analiz çalışmasının gerçekleştirilmesi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Laboratuvarımızda gerçekleştirilen analiz çalışması kısa sürede tamamlanır ve gerekli rapor hazırlanır.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...