Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Çinko (Zn) Analizi

Laboratuvarımızda tüm ağır metal analizi çalışmaları yapılmaktadır. Ürün ya da hammaddelerdeki çinko değerinin tespit edilmesi için gerçekleştirdiğimiz çinko (Zn) analizi çalışmalarından siz de faydalanabilirsiniz. Tam donanımlı laboratuvarımızda her türlü analiz çalışması hızlı bir şekilde gerçekleştirilir ve sonucu tarafınıza rapor şeklinde bildirilir. Böylelikle yapılacak analiz çalışmasının sonucunu uzun süre beklemenize gerek kalmaz.

Çinko kozmetik ürünlerin yanı sıra endüstriyel ürünlerde de karşılaşılabilen materyaller arasında yer alıyor. Bu ürünlerde çinko değerine dair herhangi bir limit mevcut değil. Bu nedenle yapılan analiz çalışmasının ardından “limitin altında” ya da “limitin üstünde” şeklinde bir ifadeye yer verilmiyor. Sadece çinko değerinin oranı ve mevcut olup olmadığı rapora ekleniyor.

Çinko Analizi Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın!

Özel istek üzerine gerçekleştirilen çinko analizi çalışması kapsamında numune içerisinde bulunan organik maddenin kuru şekilde ya da yaş şekilde parçalanması, ICP yöntemi ile birlikte çinkonun miktarının tespit edilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Laboratuvarlarımızda yapılan analiz çalışması hammaddenin kalite kontrolü aşamasında gerçekleştirilebileceği gibi ürünlerin güvenliğini sağlamak amacıyla da gerçekleştirilebiliyor.

Çinko analizi çalışmalarımızın ardından hazırlanan raporda gerekli olabilecek tüm bilgilere yer verilir. Ürünlerin ya da hammaddelerin güvenli olduğunu belgelemek amacıyla da çinko analizi çalışmaları gerçekleştirilebilir. Dolayısıyla analiz çalışmalarımız bitmiş ürünler için de yapılabiliyor. Daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi hemen arayabilirsiniz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...