Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Demir (Fe) Analizi

Kozmetik ürünlerde ya da hammaddeler üzerinde gerçekleştirdiğimiz analiz çalışmaları arasında demir analizi de bulunuyor. Tam donanımlı olan laboratuvarımızda uzman personelimiz ile gerçekleştirdiğimiz analiz çalışmalarını en kısa süre içerisinde tamamlayarak analiz sonucunu rapor halinde size iletiyoruz. Hammaddelerin kalite kontrol aşamasında da analiz çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

1994 yılından bu yana sunduğumuz mineral analizi hizmetimiz tüm kozmetik ürünler ve kişisel bakım ürünleri için geçerlidir. TÜRKAK TS EN ISO/IEC 17025:2012 Akreditasyon Belgesi, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu izinleriyle analiz çalışmaları yapmaktayız. Laboratuvarımızda gıda, su, medikal, kozmetik, havuz suyu analizleri de gerçekleştirilmektedir.

Kozmetik Ürünlerde Demir Analizi İçin Doğru Adres!

Demir tayini ve tüm analiz çalışmalarımızı ulusal ve uluslararası alanda kabul görmüş olan ve doğruluğu en yüksek teknikleri kullanarak gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda gizlilik esasına göre hizmet verdiğimiz için gerek gerçekleştirilen analiz çalışmasının sonucu,gerekse müşterilerimiz hakkında üçüncü kişilere asla bilgi aktarmıyoruz. Tarafsızlık hizmet prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını almak ve aynı zamanda demir (fe) analiz çalışmalarımız hakkında çok daha detaylı bilgi edinmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Analiz çalışması sonrasında hazırlanan raporun örneğini de sitemizde inceleyebilirsiniz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...