Bize Ulaşın Shopping
Kariyer

Görünüm Analizi

Hammadde ve ürünler ile ilgili yapılması gereken tüm analiz çalışmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Son teknoloji ile donatılmış olan laboratuvarımızda tüm fiziksel analizler yapılır ve analiz çalışmaları kısa sürede tamamlanarak sonucu tarafınıza rapor şeklinde iletilir.

Tam donanımlı laboratuvarlarımızda uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen analiz çalışmalarından siz de faydalanabilirsiniz.

Fiziksel analiz çalışmalarımız kapsamında görünüm analizi de bulunmaktadır.Tüm analiz çalışmalarımız gizlilik ve tarafsızlık prensipleri doğrultusunda gerçekleştirilir.

Objektif olarak yaptığımız görünüm analizi ve diğer analiz çalışmalarının sonuçlarını sadece tarafınıza bildiriyoruz.

Laboratuvarımıza ulaşan numuneler ve bu numuneler ile gerçekleştirdiğimiz analiz çalışmaları hakkında üçüncü kişilere bilgi vermiyoruz.

En Güvenilir Analiz Çalışmaları İçin Saniter!

Tüm fiziksel analiz çalışmalarımız kapsamında bilimsellik ile birlikte tarafsızlık, güvenilirlik ilkelerine de sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz.Ayrıca çalışmalarımız TS EN ISO/IEC 17025, TS EN ISO/IEC 17020 kalite yönetim sistemi standartlarına uygundur.

Gerekli akreditasyon işlemlerimiz mevcut olduğundan yasal olarak yaptırılması zorunlu olan analiz çalışmalarınız için de laboratuvarımızı tercih edebilirsiniz.Yapılan analiz sonrasında hazırladığımız raporun yasal olarak da geçerliliği mevcuttur.

Görünüm analizi başta olmak üzere diğer tüm fiziksel analiz çalışmaları için bizimle iletişime geçmeniz durumunda,tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Güvenilir bir laboratuvar ortamında analiz çalışmalarınızın yapılması için bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz. Deneyimli ekiplerimiz çok kısa bir süre içerisinde görünüm analizi çalışmaları tamamlanır ve sonuçlar tarafınıza rapor ile iletilir.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon