Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Hijyenik Ped Analizi

Dermatolojik analizler için rotanızı Saniter’e çevirebilir,ihtiyacınız olan analiz çalışmasının çok kısa bir süre içerisinde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Sizin için tam donanımlı olan laboratuvarımızda gerçekleştirdiğimiz testler arasında hijyenik ped analizi de bulunuyor. Uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen analiz çalışması kısa zamanda tamamlanır ve sonucu size rapor şeklinde iletilir.

Laboratuvarımızda analiz çalışmalarının gizlilik ve tarafsızlık prensipleri kapsamında gerçekleştirildiğini belirtmek isteriz. Yapılan analiz çalışmaları, sonucu ve müşterilerimiz asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Ayrıca,dermatolojik analiz çalışmaları gönüllüler üzerinde gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin cilt ile temas etmesi durumunda ortaya çıkabilecek reaksiyonların belirlenmesi amacıyla yapılan analiz çalışmaları gerekli tıbbi önlemler alındıktan sonra gerçekleştirilir.

Hijyenik Ped Analizinde Doğru Adres Saniter!

Laboratuvarımızda gıda,su,medikal,kozmetik,havuz suyu analizleri de gerçekleştirilmektedir. TS EN ISO/IEC 17025 akreditasyonu kapsamında sunduğumuz hizmetlerden dileyen herkes faydalanabilir. Ayrıca,analiz çalışmalarımız Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'nun Kozmetik Ürünlerde Güvenlilik Değerlendirilmesine İlişkin Kılavuzu kapsamında belirtilen standartlara uygun olarak yapılmaktadır.

Doğruluk derecesi en yüksek yöntemler tercih ediliyor. Sadece üretimi tamamlanmış olan ürünler için değil hammaddeler içinde analiz çalışması hizmeti sunmaktayız. Ürünlerde kullanılan hammaddelerin kalitesini belirlemek amacıyla da analiz çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz. Hijyenik ped analizi  hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Yaptığımız analiz çalışmaları hakkında tüm sorularınızı memnuniyetle yanıtlıyoruz. Bizi hemen arayın ve numune gönderimi hakkında detaylı bilgi alın.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...