Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

İnvitro Fototoksisite Testi

Kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde yasalar gereği yapılması gereken zorunlu analiz çalışmaları için laboratuvar gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz dermatolojik testler arasında invitro fototoksisite testi de bulunuyor. Fototoksisite testi hizmeti için firmamız ile temasa geçebilirisiniz.

Saniter olarak ilkelerimiz arasında gizlilik ve tarafsızlık da bulunmaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz ile yapılmış olan analiz çalışmaları hakkında üçüncü kişilerle bilgi paylaşılmıyor. Yapay uv  ışık simülatörü kullanılarak gerçekleştirilen analiz çalışmaları kapsamında kimyasal maddeler uv ışığına maruz bırakılıyor. Fareye ait 3t3 fibroblast hücre kültürü üzerinde fototoksisite değerlendiriliyor ve analiz çalışması tamamlanıyor.

Dermatolojik Testler İçin Bizi Hemen Arayın!

Ulusal ve uluslararası alanda kabul görmüş olan metotlar kullanılarak gerçekleştirilen dermatolojik analiz çalışmalarımız çok kısa bir süre içerisinde tamamlanıyor. Ardından hazırlanan rapor ile invitro fototoksisite testi sonucu tarafınıza en kısa sürede ulaştırılıyor. Analiz çalışmalarımızdan faydalanabilmeniz için  mutlaka üretimin tamamlanmış olması gerekmiyor.

Üretimi devam eden ya da hammadde aşamasında olan her türlü ürün için dermatolojik testleri gerçekleştirebiliyoruz. Üretimin herhangi bir aşamasında laboratuvarımıza yeterli oranda numune ulaştırmanız analiz çalışmasının derhal başlaması için yeterli oluyor. Bu sayede test aşamasını uzun süre beklemenize gerek kalmıyor.  Dermatolojik analiz çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...