Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

İnvitro Göz İrritasyon Testi

En yeni teknolojik cihazlar ile donatılmış olan laboratuvarımızda kozmetik ürünler, kişisel bakım ürünleri ya da bu ürünlerin üretiminde kullanılan hammaddeler için her türlü dermatolojik test gerçekleştiriliyor. Sizler için sunduğumuz analiz hizmetlerimiz kapsamında invitro göz irritasyon testi de bulunuyor. Uzman ekiplerimiz tarafından ilgili test kısa sürede tamamlanıyor ve test sonucu tarafınıza rapor şeklinde iletiliyor.

Kozmetik ürünler ya da kişisel bakım ürünlerinin üretiminde kullanılan kimyasal maddelerin gözün ön bölümü ile temas etmesi durumunda gözde herhangi bir reaksiyon oluşup oluşmadığının tespit edilmesi invitro göz irritasyon testi ile mümkün olabiliyor. Gözde kaşıntı, ödem ya da ağrı gibi bir alerjik reaksiyon oluşması durumunu tespit eden invitro göz irritasyon testi aynı zamanda geri dönüşümlü olan hasarın seviyesini belirlemeyi de sağlayabiliyor.

Laboratuvarımızda İnvitro Göz İrritasyon Testi Hizmeti Verilmektedir!

Söz konusu hasarın seviyesi de hazırlanan rapor ile tarafınıza bildirilmektedir. Kullandığımız doku kültürlerinin insan korneasının epitel yapısının yani histolojik, morfolojik, biyokimyasal ve fizyolojik yapı özelliklerini taşıdığını belirtmek isteriz.

İnvitro göz irritasyon testi ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Gizlilik ve tarafsızlık ilkelerimiz kapsamında gerçekleştirilen test hakkında tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...