Bize Ulaşın Shopping
Kariyer

İnvitro İrritasyon Testi

Her türlü kozmetik ve kişisel bakım ürünü üzerinde gerçekleştirilen analiz çalışmalarımız en hızlı şekilde tamamlanıyor ve yapılan analizin sonucu rapor şeklinde tarafınıza iletiliyor.

Laboratuvarımız tam donanımlı olarak profesyonel kadromuz ile hizmetinizde. 

Laboratuvarımızda gerçekleştirdiğimiz dermatolojik testler arasında invitro irritasyon testi de bulunuyor. Bu test gerekli tüm tıbbi önlemlerin alınmasının ardından gönüllüler üzerinde yapılmaktadır.

Laboratuvarımızda gerçekleştirilen invitro irritasyon testi gizlilik ve tarafsızlık ilkelerimiz doğrultusunda gizli tutulmaktadır. Müşterilerimiz ve analiz çalışmalarına dair üçüncü kişilere bilgi aktarmıyoruz. Kimyasalların sınıflandırılması ve etiketlenmesi için küresel uyumluluk sistemi tarafından yapılması önerilen analiz çalışmaları, herhangi bir ürün ya da hammaddenin cilt ile 4 saat ve üzerinde temas etmesi durumunda ne gibi reaksiyonlara sebebiyet vereceğinin anlaşılmasını sağlar.

Dermatolojik Testler İçin Bizi Arayın!

TS EN ISO/IEC 17025 akreditasyonu kapsamında sunduğumuz dermatolojik analiz  hizmeti deri üzerinde ürün ya da hammaddelerin ne kadar hasar oluşturduğunun anlaşılması için gerçekleştirilmekte. Cilt üzerinde ürün ya da hammaddeden kaynaklı olarak ortaya çıkan hasarın seviyesinin belirlenmesi için de bu analiz çalışmasından faydalanabilirsiniz.

Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu, Kozmetik Ürünlerde Güvenlilik Değerlendirilmesine İlişkin Kılavuzu kapsamında istenen belgelerin hazırlanması için mutlaka yapılması gereken analiz çalışmaları laboratuvarımızda gerçekleştiriliyor. Tüm analiz çalışmaları hakkında çok daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. En hızlı şekilde testlerin gerçekleştirilmesi için doğru adrestesiniz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon