Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

İnvitro Korozyon Testi

Uzman ekiplerimiz ile tam donanımlı laboratuvarımızda gerçekleştirdiğimiz dermatolojik testlerden siz de faydalanabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler kapsamında invitro korozyon testi de bulunuyor. Herhangi bir kozmetik ürünün, kişisel bakım ürününün ya da hammaddenin cilt ile 4 saatin üzerinde temas etmesi durumunda ortaya çıkabilecek reaksiyonların belirlenmesi için bu testten faydalanabilirsiniz.

Ürünün cilt ile teması durumunda kaşıntı,kızarıklık,ödem ve ağrı gibi alerjik reaksiyonların cilt üzerinde nasıl bir hasara neden olduğunun tespit edilmesi için invitro korozyon testi yapıyoruz. Nekrozla karakterize geri dönüşümsüz cilt hasarının tespit edilmesi aynı zamanda ciltte oluşan hasarın seviyesinin belirlenmesi için de bu analiz çalışmamızdan faydalanabilirsiniz.

İnvitro Korozyon Testi İçin Bizi Hemen Arayın!

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'nun Kozmetik Ürünlerde Güvenlilik Değerlendirilmesine İlişkin Kılavuzu kapsamında ürünler için bazı testlerin yapılması zorunlu tutuluyor. Ürünlerin üzerinde “dermatolojik olarak test edilmiştir” ibaresinin yazılı olması zorunludur ve bu kapsamda dermatolojik testlerin yasalar gereği yapılması gerekiyor.

TS EN ISO/IEC 17025 akreditasyonu kapsamında  mikrobiyolojik ve kimyasal analizler laboratuvarımızda en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilen bu testlerde doğruluk derecesi en yüksek olan metotlar kullanılıyor. Aynı zamanda yapılan analiz çalışmasının neticesi tarafınıza rapor şeklinde iletilir. Konu ile ilgili sorularınızı iletmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Her türlü kozmetik ürün ya da kişisel bakım ürününün yanı sıra ara maddeler üzerinde de analiz çalışması gerçekleştiriyoruz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...