Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Kalsiyum (Ca) Analizi

Kozmetik ürünler,  kişisel bakım ürünleri ya da bu ürünlerin üretiminde kullanılan hammaddeler çeşitli mineraller barındırabiliyor. Yasalar kapsamında bu minerallerin analiz edilmesi ve ne oranda bulunduğunun tespit edilmesi gereklidir.

Bu mineraller arasında kalsiyum da yer alıyor ve laboratuvarımızda her türlü kozmetik ürün ile kişisel bakım ürünleri için kalsiyum analizi çalışması da yapmaktayız.

Toprak alkalileri grubunda yer alan metalik bir element olan kalsiyum çeşitli yöntemler uygulanarak analiz edilebilen minerallerden biridir.  Tam donanımlı olan laboratuvarımız ve uzman personelimiz ile birlikte sunduğumuz kalsiyum analizi çalışmasında ulusal ve uluslararası standartlara uygun olan yöntemleri kullanmaktayız. Doğruluğu en yüksek olan ve uluslararası platformlarda da kabul görmüş olan bu yöntemlerle sizin için de kalsiyum analizi çalışması yapabiliriz.

Kalsiyum Analizi İçin Saniter!

Laboratuvarımızda kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin hammadde üretiminden tüketimine kadar her aşamada kalsiyum analizi çalışması yapılmaktadır. Hizmetlerimizi gizlilik ve tarafsızlık prensipleri kapsamında sunuyoruz. Müşterilerimizin ya da analizi gerçekleştirilen hammadde ve ürünlerin bilgileri kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Yaptığımız analiz çalışmasının sonucunda hazırladığımız raporun bir örneğini de sitemizde inceleyebilirsiniz.

Bununla birlikte akreditasyonlarımız ve sahip olduğumuz sertifikalar da sitemizde detaylı bir şekilde incelenebilir.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde  kalsiyum analizi için en doğru adres Saniter!

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...