Bize Ulaşın Shopping
Kariyer

Firmaların çeşitli numuneler için yaptırması gereken tüm fiziksel testlerde devreye giriyor ve tam donanımlı olan laboratuvarımızda sizin için gerekli testleri çok kısa bir süre içerisinde tamamlıyoruz. Saniter olarak hizmet sunduğumuz laboratuvarlarımız son teknoloji harikası olan cihaz ve aygıtlar ile donatılmıştır. Dolayısıyla koku analizi başta olmak üzere tüm analiz çalışmalarımız çok kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Yaptığımız analiz çalışmalarında tarafsızlık ve gizlilik esaslarımız geçerlidir. Firmanız tarafından laboratuvarımıza ulaştırılan numuneler, yaptığımız analiz çalışması ve analiz çalışmasının sonucu kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır. Bu nedenle koku analizi çalışmaları için rahatlıkla rotanızı Saniter yönüne çevirebilir ve tecrübemizden siz de faydalanabilirsiniz.

Koku Analizi İçin Bizimle Hemen İletişime Geçin!

Her biri alanında uzman olan ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen analiz çalışmalarının ardından elde edilen veriler objektif bir şekilde hazırladığımız rapora yansıtılmaktadır. Rapor şeklinde tarafınıza analiz çalışmalarının sonucunu gerekli değerleri de belirterek iletmekteyiz. Tıpkı laboratuvar ortamımızda gerçekleştirdiğimiz analiz çalışmaları gibi rapor hazırlama süreci de çok kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır.

En son teknikler kullanılarak gerçekleştirilen tüm fiziksel analiz çalışmalarımızdan siz de faydalanabilirsiniz. Sizlere daha detaylı bilgi aktarmamız için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Numunelerinizi ne şekilde tarafımıza ulaştıracağınız ve bu esnada nelere dikkat etmeniz gerektiği gibi tüm sorularınızın yanıtlarını öğrenebilirsiniz. Saniter ile tüm analiz çalışmaları kısa sürede tamamlanıyor!

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon