Bize Ulaşın Shopping
Kariyer

Koliform Bakteri

Kozmetik ürünlerde ürünün hijyenik olmadığının göstergelerinden biri de koliform bakteri oluyor. Kozmetik ürün çeşitlerinde son derece önemli bir bakteri türü olan bu mikroorganizma çeşitli hastalıklara sebebiyet verebiliyor. Deri enfeksiyonu, sivilce, arpacık gibi pek çok ciddi problemlere de sebebiyet verebilen bakterinin mutlaka çeşitli analiz çalışmalarıyla söz konusu ürün de mevcut olup, olmadığının tespit edilmesi gerekiyor.

Laboratuvar ortamında bu alanda deneyimli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen koliform bakteri analizi çalışması için bizi tercih edebilirsiniz. Bir miktar numune aldıktan sonra içerisine dilisyon  eklenerek numunenin inkübasyona bırakılması şeklinde uygulanan analiz çalışması kapsamında söz konusu bakterinin mevcut olup,olmadığını tespit edebiliyoruz. Ardından hazırladığımız raporla sonucu sizlere iletiyoruz.

Kaliform Bakteri Analiz Testi İçin Bizi Arayın!

İnkübasyon aşamasından sonra  deneyimli ve uzman ekiplerimiz tarafından koloni sayımı gerçekleştiriliyor. Ardından bu bakterinin mevcut olup,olmadığı "tespit edildi" ya da "tespit edilmedi" şeklinde rapora bilgi olarak aktarılıyor. Çok kısa bir süre içerisinde gerekli analiz çalışmasının yapılması ve tarafınıza sonucun rapor olarak bildirilmesi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Çok sayıda farklı hastalığa ve cilt rahatsızlığına sebebiyet verdiği için kaliform bakterinin kozmetik ürünlerde olup olmadığının mutlaka tespit edilmesi gerekiyor. Zira özellikle üretim aşamasında kullanılan hammaddeler de bu bakterinin mevcut olması kozmetik üretim yapan markaların istemediği durumlardan biridir. Pratik bir şekilde analiz edilmesi için numuneyi bize ulaştırmanız yeterli oluyor. Detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon