Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Krom (Cr) Analizi

Kozmetik sektöründe ya da endüstriyel ürünlerde krom metali bulunabiliyor. Bunun net bir şekilde anlaşılabilmesi, hammadde ya da ürün içerisinde ne kadar krom bulunduğunun tespit edilebilmesi için laboratuvar ortamında doğru teknikler ile krom analizi çalışmasının yapılması gerekiyor.

Krom (Cr) analizi çalışması tam donanımlı laboratuvarlarımızda uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen testler arasında yer almaktadır.

Endüstriyel ürün çeşitlerinde ya da kozmetik ürün çeşitlerinde krom analizi için herhangi bir limit değerinin olmadığını belirtmek isteriz. Bundan kaynaklı olarak ilgili testler ürün ya da hammaddelerin güvenliği olduğunu kanıtlamak amacıyla ya da farklı bir amaç ile özel talep doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Krom analizi çalışması kısa sürede tamamlanıyor.

Özel talepler doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz krom analizi çalışması esnasında ürün ya da hammaddeden numune alıyoruz. Ardından bu numunede bulunan organik maddenin kuru ya da yaş şekilde olmak kaydıyla parçalanmasını sağlıyoruz. ICP yöntemi ile kromun mevcut olup, olmadığı ya da ne kadar olduğu tespit edilebiliyor. Bu çalışmalarımız kozmetik ürün çeşitleri için de gerçekleştirilebiliyor.

Bu test ürünlerin güvenliğinin tespit etmek amacıyla da talep üzerine gerçekleştirilebilir. Yapılan testin ardından bir rapor hazırlanıyor ve tarafınıza bu rapor iletiliyor. En yeni teknikler ile ve en hızlı şekilde uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen krom analizi çalışması için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...