Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Lityum (Li) Analizi

Tam donanımlı olan laboratuvarlarımızda gerçekleştirdiğimiz ağır metal analiz çalışmaları kapsamında lityum (Li) analizi de gerçekleştiriyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından en yeni teknikler kullanılarak gerçekleştirilen bu analiz çalışmamız kozmetik ürünlerin yanı sıra endüstriyel ürün ya da hammadde çeşitleri için de yapılabiliyor. Lityum için herhangi bir limit değerinin bulunmadığını aktaralım.

Bir sınırlama ya da bir limit bulunmadığı için bu analiz çalışması özel talep doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Sizden gelen istek doğrultusunda laboratuvarımızda lityum (Li) analizi çalışması yapabiliriz. Bu sayede ürün ya da hammadde içerisinde bulunan lityum miktarının tespit edilmesi de mümkün olmaktadır. Analiz çalışmasını kısa sürede tamamlar ve sonucundan en kısa sürede haberdar olmanızı sağlarız.

Ağır metal analizi çalışmamız kapsamında üründen ya da hammaddeden numune alıyoruz. Ardından kuru formda ya da yaş formda içerisindeki organik maddenin parçalanmasını sağlıyoruz. ICP yöntemi ile lityumun tespiti çalışması gerçekleştirilebiliyor. Uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen bu analiz çalışması çok kısa bir süre içerisinde tamamlanıyor.

Ürünlerin güvenli olduğunu belgelemek gibi çeşitli amaçlarla sizin için de lityum analizi çalışmasını gerçekleştirebiliriz. Analiz çalışmamız sonrasında rapor hazırlar ve tarafınıza teslim ederiz. Hammadde ya da ürün içerisinde lityum olup, olmadığı ve varsa değeri gibi çeşitli bilgileri içeren rapor tarafınıza çok kısa bir süre içerisinde ulaştırılır.

Analiz çalışmaları hammadde kalite kontrol aşamasında da yapılabiliyor. Detaylı bilgi için bizi arayın!

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...