Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Mikrobiyolojik Analizler

Çeşitli nedenlerle gerçekleştirilmesi gereken mikrobiyolojik analizler, benzer analiz çalışmalarının arasında en çok uzmanlık ve deneyim isteyen çalışmalardır. Yapılması son derece güç olduğundan sadece deneyimli mikrobiyologların yapabileceği test çalışmaları oldukça tehlikeli bir boyut alabilir. 

Mikrobiyolojik analizleri genel olarak sayım şeklinde yapılabildiği gibi "var ya da yok" şeklinde bir tespit için de gerçekleştirilebiliyor. İstenmeyen mikroorganizmaların kontrol edilmesi için yapılan tüm analizler bu grupta değerlendirilir.

Mikrobiyolojik analizlerin değerlendirilmesi de başlı başına uzmanlık gerektirmektedir. Analizleri sadece gerçekleştirmek değil, üremenin kaynağının neresi olduğu ile ilgili de destek verilmesi mikrobiyolojik uzmanlık gerektiren bir durumdur.

Elbette çok büyük önem taşıyan bu analizlerin mutlaka uzman mikrobiyologlar tarafından, yeterli donanıma sahip bir laboratuvar ortamında yapılması gerekiyor. İşte bu noktada deneyimimiz ve uzman ekibimizle devreye giriyor ve ihtiyacınız olan mikrobiyolojik test türlerini tam donanımlı laboratuvarımızda gerçekleştiriyoruz. Konuya dair detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...