Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Nikel (Ni) Analizi

Kozmetik ürünlerde ve aynı zamanda endüstriyel ürünlerde ağır metallerin bildiğiniz gibi belirli bir oranda olması gerekiyor. Bu nedenle laboratuvar ortamında üründeki ya da hammaddedeki ağır metallerin analiz edilerek tespit edilmesi lazım. Bazı ağır metallerin yasalar kapsamında belirli bir limitin altında olması gerekiyor. Bazı ağır metaller için de belirli bir limit bulunmadığından analiz çalışmaları zorunlu olarak değil, özel istek üzerine gerçekleştiriliyor.

Laboratuvarımız akredite olduğu için hem özel istek üzerine gerçekleştirilen analiz çalışmaları,hem de yasalar kapsamında yaptırılması zorunlu olan ağır metal analizleri için rahatlıkla bizi tercih edebilirsiniz. Nikel (Ni) analizi tam donanımlı olan laboratuvarımıza gerçekleştirilen onlarca farklı analiz çalışmasından sadece biridir. Nikel analizi için belirli bir miktarda numuneyi bize ulaştırmanız analiz çalışmamıza hemen başlamamız için yeterli oluyor.

Laboratuvarımızda Nikel (Ni) Analizi Yapılmaktadır!

Tüm kozmetik ürün çeşitleri için gerçekleştirebileceğiniz nikel analizi çalışmasında uluslararası standartlarda olan ICP yöntemi tercih ediliyor. Kısa bir süre içerisinde tamamladığımız analiz çalışmasının hemen ardından sizin için bir rapor hazırlıyoruz. Bu raporda numune içerisindeki nikel miktarı şayet varsa tespit ediliyor ve kaç ppm değerinde olduğu da yine rapor içerisinde belirtiliyor.

Ürünlerin güvenliğinizi belgelemek ya da hammaddelerin kalite kontrol aşamasında ne kadar nikel içerdiğini belirlemek amacıyla laboratuvarımıza uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilen analiz çalışmalarından siz de faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayın!

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...