Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Potasyum (K) Analizi

Kozmetik ürünlerde ya da kullanılan hammaddelerde potasyum analizi çalışması yapılması için laboratuvarımızı tercih edebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz tarafından sunulan potasyum analizi çalışmaları tüm kozmetik ürünler için gerçekleştirilebiliyor. Yumuşak bir yapıya sahip olan potasyum gümüş beyaz renkte ve alkali özelliktedir. Pek çok farklı mineralde ve deniz suyunda bulunan potasyumun yapılan analiz çalışması ile tespiti mümkün olabilmektedir.

Potasyum doğada diğer elementlere bağlı olarak bulunuyor. Potasyumun en önemli özelliklerinden biri de suya karşı son derece aktif olması ve ayrıca havada çok hızlı bir şekilde oksitlenebilir olmasıdır. Kozmetik ürünler için gerçekleştirdiğimiz mineral analizi çalışmalarımız ile beraber, sadece bitmiş ürünler için değil, hammaddeler için de hizmet sunabiliyoruz.

Potasyum Analizi İçin Doğru Seçim Saniter!

Uzman ekiplerimiz tarafından en ideal teknikler kullanılarak gerçekleştirilen potasyum analizi çalışması hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Analiz çalışmamızın tamamlanmasının ardından yapılan bu analizin sonuçları rapor olarak hazırlanıyor ve bu rapor tarafınıza ulaştırılıyor. Tüm müşterilerimiz ile gizlilik ve tarafsızlık beyanı imzalayarak çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

TÜRKAK TS EN ISO/IEC 17025:2012 Akreditasyon Belgesi, TC Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı ve TC Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu izinleri gibi birçok belgeye sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.

TS EN ISO/IEC 17025 akreditasyonu kapsamında tüm kozmetik ürünler için analiz çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve gizlilik esası kapsamında sunduğumuz analiz çalışmalarından faydalanmak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...