Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Sitotoksisite Deneyi

Kozmetik ürün çeşitleri, bu ürünlerin imalatında kullanılan hammaddeler, kişisel bakım ürünleri için yasalar kapsamında yaptırılması gereken dermatolojik analizler laboratuvarımızda yapılıyor. Aynı zamanda üretimi tamamlanmış ürünlerin ya da hammaddelerin kalitesine dair bir veri almak amacıyla da gerçekleştirdiğimiz analiz çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Sitotoksisite deneyi de sunduğumuz hizmetler kapsamında yer alıyor. Her türlü kozmetik ürün için sitotoksisite deneyi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sitotoksisite deneyinin hücre canlılığının değerlendirilmesi amacıyla gerçekleştirildiğini belirtmek isteriz. Kimyasal içerikli olan çeşitli maddelerin hücre için toksik olup olmadığı sitotoksisite testi ile tespit edilebilmektedir. Bu test hizmetini laboratuvarımızdan alabilirsiniz.

Sitotoksisite Deneyi İçin Hemen Bizi Arayın!

Kurulduğumuz 1994 yılından bu yana her türlü kozmetik ürün için gizlilik ve tarafsızlık prensipleri çerçevesinde akredite bir laboratuvar olarak analizler gerçekleştirmekteyiz.

Tüm analiz çalışmaları ulusal ve uluslararası platformlarda kabul görmüş olan ve doğruluk düzeyi en yüksek metotlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Uzman personelimiz tarafından yapılan analiz çalışmaları kısa zamanda tamamlanmakta ve tarafınıza analiz raporları iletilmektedir. 

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...