Bize Ulaşın

Sitotoksisite Deneyi

Kozmetik ürün çeşitleri, bu ürünlerin imalatında kullanılan hammaddeler, kişisel bakım ürünleri için yasalar kapsamında yaptırılması gereken dermatolojik analizler laboratuvarımızda yapılıyor. Aynı zamanda üretimi tamamlanmış ürünlerin ya da hammaddelerin kalitesine dair bir veri almak amacıyla da gerçekleştirdiğimiz analiz çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Sitotoksisite deneyi de sunduğumuz hizmetler kapsamında yer alıyor. Her türlü kozmetik ürün için sitotoksisite deneyi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sitotoksisite deneyinin hücre canlılığının değerlendirilmesi amacıyla gerçekleştirildiğini belirtmek isteriz. Kimyasal içerikli olan çeşitli maddelerin cilt ile temas etmesi durumunda ve aynı zamanda MTT ile muamelesi neticesinde canlı kalan hücrelerin sokarlanması sitotoksisite deneyi ile mümkün olabiliyor. Tam donanımlı olan laboratuvarımızda bu test de gerçekleştiriliyor.

Sitotoksisite Deneyi İçin Hemen Bizi Arayın!

Kurulduğumuz 1994 yılında bu yana her türlü kozmetik ürün için TÜRKAK TS EN ISO/IEC 17025:2012 akreditasyon belgesi, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu izinleriyle analiz çalışmaları yapmaktayız. Gizlilik ve tarafsızlık prensipleri çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz analiz çalışmalarıyla ilgili üçüncü kişilere asla veri aktarmıyoruz.

Laboratuvarımızda gıda, su, medikal, kozmetik, havuz suyu ile ilgili analiz çalışmaları da yapılmaktadır. Tüm analiz çalışmaları ulusal ve uluslararası platformlarda kabul görmüş olan ve doğruluk düzeyi en yüksek metotlar kullanılarak gerçekleştiriliyor. Aynı zamanda uzman personelimiz tarafından yapılan analiz çalışmaları kısa zamanda tamamlanıyor ve tarafınıza analiz sonucu rapor ile iletiliyor. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.