Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Sodyum (Na) Analizi

Kozmetik ürünler üzerinde gerçekleştirilen analiz çalışmaları arasında sodyum analizi de bulunuyor. Sodyum analizi kozmetik ürünler ve kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra tüm hammaddeler üzerinde de gerçekleştirilebiliyor. Tam donanımlı olan laboratuvarımızda sodyum analizi çalışmasının yapılabilmesi için bizimle iletişime geçmeniz ve üzerinde çalışılacak olan numuneyi laboratuvarımıza ulaştırmanız yeterli oluyor.

Sodyum yumuşak ve kaygan bir metaldir. Alkali metaller sınıfında değerlendirilen sodyum doğal bileşiklerin içerisinde oldukça fazla miktarda bulunur. Sarı bir alevle yanan bu maddenin yüksek oranda reaktif olduğunu da belirtebiliriz. Havada son derece hızlı bir şekilde oksitlenen sodyum su ile şiddetli bir reaksiyona giriyor. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin güvenliğini belirleyebilmek amacıyla ürün içerisinde yer alan sodyum miktarının analiz edilmesi gerekiyor.

Sodyum Analizi İçin Bizi Hemen Arayın!

Laboratuvarımızda gerçekleştirilen tüm analiz çalışmaların tarafsızlık ve gizlilik prensiplerimiz kapsamında yapıldığını belirtmek isteriz. Müşterilerimiz, hammadde, ürünler ve yaptığımız analiz çalışmasının sonucu asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Türkiye İlaç Ve Tıbbi Cihaz Kurumu'nun Kozmetik Ürünlerde Güvenlilik Değerlendirilmesine İlişkin Kılavuzuna göre yapılan analiz çalışmaları için doğru adrestesiniz.

TS EN ISO/IEC 17025 laboratuvar yönetim esaslarına uygun olarak gerçekleştirilen sodyum analizi çalışmalarımız ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Doğruluk oranı en yüksek olan teknikleri kullanmaktayız ve aynı zamanda yapılan analiz çalışmasının sonucu tarafınıza rapor olarak da iletilmektedir.

Sodyum analizi ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...