Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Viskozite Analizi

Akışkanın yüzey geriliminin altında deformasyona karşı gösterdiği direncin ölçüsü viskozite olarak adlandırılır. Bir diğer deyişle akışkan bir maddenin akmaya karşı gösterdiği iç direnç şeklinde de tanımlayabiliriz. Tam donanımlı olan laboratuvarımızda viskozite analizi çalışması da yapılmaktadır. Aynı zamanda diğer fiziksel analizler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünler ve hammaddeler için viskozite analizi çalışması yapmaktayız.

Bildiğiniz gibi Türk Standartları Enstitüsü tarafından bazı kriterler belirleniyor. Bu kriterler doğrultusunda viskozite farklı ürün çeşitlerinde farklı değerlere sahip olabiliyor. Laboratuvarımıza ulaştırdığınız numunenin viskozite değerinin istenen değerde olup olmadığına dair analiz çalışması uzman ekiplerimiz tarafından çok kısa bir süre içerisinde tamamlanıyor.

Viskozite Analizi İçin Hemen Bizi Arayın!

Laboratuvarımızda gerçekleştirilen çalışmaların tamamı TS EN ISO / IEC 17025, TS EN ISO / IEC 17020 kalite yönetim standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Aynı zamanda tarafsızlık, gizlilik ve bilimsellik ilkelerine sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Laboratuvarımızda gerçekleştirilen analiz çalışmaları, analiz çalışmaları için tarafımıza ulaşan numuneler ve analiz çalışmasının neticeleri hakkında üçüncü taraflara asla bilgi vermiyoruz.

Güvenilir bir laboratuvar ortamında analiz çalışmasının yapılmasını isterseniz bize en kısa sürede ulaşmanız yeteli olacaktır. Yapılacak analiz çalışmasında son teknoloji ile geliştirilmiş olan cihazları kullanıp, çalışmayı kısa sürede tamamlıyoruz. Sonucu ise rapor şeklinde size iletiyoruz. Bizi hemen arayabilir ve tüm sorularınızı yöneltebiliriz.

Sizlere daha detaylı bilgi aktarmaktan memnuniyet duyarız.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...