Bize Ulaşın Shopping
  • +90 (216) 470 81 48/49
  • saniter@saniter.com.tr
Kariyer

Kobalt (Co) Analizi

Çeşitli hammaddeler ya da bitmiş ürünler üzerinde gerçekleştirdiğimiz ağır metal analizi çalışmalarımız arasında kobalt (Co) analizi de yer alıyor. Pek çok farklı ürün üzerinde gerçekleştirilen bu çalışmalar deneyimli ekiplerimiz tarafından hızla tamamlanıyor ve sonucu tarafınıza yine hızlıca iletiliyor. Endüstriyel ürünlerin yanı sıra kozmetik ürünlerde de kobalt analizi  çalışması yapabilmekteyiz.

Kobalt analizi çalışması 5 iş günü içerisinde tamamlanabilir. Bildiğiniz gibi kobalt için herhangi bir limit değeri bulunmuyor. Bu nedenle laboratuvarımızda kobalt analizi çalışmaları özel istek üzerine gerçekleştiriliyor. Hammadde ya da bitmiş üründen bir miktar numuneyi laboratuvarımıza ulaştırmanız durumunda analiz çalışması derhal başlıyor. 5 iş günü içerisinde tamamlanan analiz sonucu hazırladığımız rapor ile tarafınıza iletiliyor.

Tam Donanımlı Laboratuvarda Kobalt Analizi Çalışması Yapıyoruz!

Bitmiş ürünlerin güvenliğini belgelemek amacıyla da gerçekleştirilen kobalt analizi çalışmaları sonrasında, numunedeki mevcut miktar da  hazırlanan raporda belirtiliyor. Bu nedenle numune içerisinde ne kadar kobalt bulunduğunu sizlere ilettiğimiz raporda net bir şekilde görebilirsiniz. Sadece endüstriyel ürünler değil kozmetik ürünler içinde kobalt analizi çalışması gerçekleştiriyoruz.

Organik bir maddenin kuru ya da yaş olarak parçalanması şeklinde gerçekleştirilen analiz çalışmasında kobalt değerini net bir şekilde tespit edebilmekteyiz. Analiz çalışmasının hızlı bir şekilde tamamlanması ve sonucunun tarafınıza iletilmesi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Uygun fiyatla kobalt analizi için hemen bizimle iletişime geçin.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon
Sizin İçin Buradayız. Bize Yazın...