Bize Ulaşın Shopping
Kariyer

Kozmetiklerde Yoğunluk Analizi

Fizik ve kimya alanında son derece önemli bir kavram olan yoğunluk,düzeyi belli olan bir sıcaklık ve basınç altında birim hacmindeki madde miktarı olarak tanımlanabilir.Özkütle olarak da adlandırılan yoğunluk çeşitli hesaplama yöntemleri ile tespit edilebiliyor.Piknometre ya da bomemetre gibi çeşitli aletler kullanılarak gerçekleştirilen yoğunluk analizi çalışması için en doğru adres Saniter!

Tam donanımlı laboratuvarımızda gerçekleştirdiğimiz yoğunluk analizi çalışması uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede tamamlanıyor. Son teknoloji harikası cihazlar ile donatılmış olan laboratuvarımıza analiz edilmesi gereken üründen numune gönderilmesi durumunda derhal gerekli çalışmalar başlatılıyor. Ardından analiz çalışması tamamlanarak sonuçlar rapor şeklinde hazırlanıyor ve tarafınıza bildiriliyor.

Laboratuvarımızda Yoğunluk Analizi Çalışması Yapmaktayız

Uzman ekiplerimizin gerçekleştirdiği analiz çalışması sonuçları ve beraberinde laboratuvarımıza ulaşan numuneler hakkında üçüncü kişilere bilgi vermiyoruz. Gizlilik ve tarafsızlık prensipleri çerçevesinde hizmet veriyoruz ve tamamen objektif bir çalışma ile yoğun analizi işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda diğer fiziksel analiz çalışmaları için de rotanızı hiç tereddüt etmeden Saniter yönüne çevirebilirsiniz.

Gerekli akredite işlemlerinin gerçekleştirildiği laboratuvarımızda tüm analiz çalışmaları TS EN ISO / IEC 17025, TS EN ISO / IEC 17020 kalite yönetim standartlarına uygun olarak gerçekleştirilir. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak ve sorularınızı yöneltmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm sorularınızı memnuniyetle yanıtlıyor ve numuneleri tarafımıza nasıl ulaştıracağınız konusunda sizi bilgilendiriyoruz.

Whatsapp
Hemen Ara
Lokasyon